W pracowni szyjemy pokrowce na każdy wymiar i rodzaj poduszki, również profilowane. Odszywany ze wszystkich dzianin i materiałów dostępnych w naszej ofercie (welur i frotte oraz skaj). W standardzie wszywamy zamek, jest również możliwość wszycia rzepów. Pokrowce szyjemy na miarę na podstawie zdjęcia i podanych wymiarów. Proponujemy wyhaftowanie logo salonu, gabinetu na pokrowcu.

Proponujemy poduszkę pod dłoń do zabiegów manicure z trwałego i estetycznego skaju. Pokrowiec przyjemny w dotyku (do wyboru 3 kolory) z wszytym zamkiem krytym. Łatwy w dezynfekcji. Wypełnienie: trwała pianka. Wymiary: 29x13x6 cm.

W tych samych kolorach skaju są dostępne pokrowce na taborety. Szyjemy także na zamówienie pokrowce na miarę (na leżanki, łóżka do masażu, fotele kosmetyczne, inne wymiary poduszek itp.)

Więcej zdjęć.

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem

Całość prezentowanej strony internetowej, jej odsłony, zamieszczona treść i fotografie stanowią własność Pracowni Kordula i są utworem w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. Nr 90, poz. 631). Żadna jej część nie może być rozpowszechniana lub kopiowana w jakikolwiek sposób (elektroniczny, mechaniczny lub inny) bez pisemnej zgody Pracowni Kordula.