PRZEŚCIERADŁA / POKROWCE NA FOTEL KOSMETYCZNY

 

Pokrowiec na fotel kosmetyczny czy łóżko, niezbędny w każdym salonie i gabinecie. Produkt standard (wymiar dzianiny 100x210, pasuje na łóżka szer. 75 cm, dł. 180, grubość 10 cm) lub na wąskie łóżka (pasuje na łóżka szer. 60-65 cm, dł. 180, grubość 8 cm). Szyjemy z weluru (aksamitne w dotyku, szeroka gama kolorystyczna, wysoka gramatura, luksus i miękkość, najczęściej wybierany przez Klientki) oraz z frotte (drobna pętelka, kilka kolorów do wyboru, lekko elastyczne i praktyczne). Nie tracą koloru i kształtu w praniu, wszyta guma oraz para troków do stabilizacji pokrowca na fotelu/łóżku.
Na wyrobie proponujemy również wykonanie haftu.
Możliwe są do uszycia inne wymiary pokrowców, z podłokietnikami, podnóżkami, zagłówkami czy z otworem na twarz.

Przy wymiarowaniu proszę o podanie poszczególnych wymiarów zaznaczonych strzałkami oraz grubości materaca i podłokietników.

Więcej zdjęć.

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem

Całość prezentowanej strony internetowej, jej odsłony, zamieszczona treść i fotografie stanowią własność Pracowni Kordula i są utworem w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. Nr 90, poz. 631). Żadna jej część nie może być rozpowszechniana lub kopiowana w jakikolwiek sposób (elektroniczny, mechaniczny lub inny) bez pisemnej zgody Pracowni Kordula.